Opasnosti Crne Magije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Crna Magija
 
HomePortalGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tarot Karte Opasnost

Go down 
AuthorMessage
Goranpn
Admin
Goranpn


Broj poruka : 6
Reputation : 1
Datum upisa : 2011-02-04
Godina : 54
Lokacija : Srbija

Tarot Karte Opasnost Empty
PostSubject: Tarot Karte Opasnost   Tarot Karte Opasnost Icon_minitimeTue Mar 25, 2014 9:42 pm

"Budite trezveni i bdite, jer suparnik vaš, đavo kao lav ričući hodi i traži koga da proždere. Njemu se protivite utvrđenom verom... A Bog svake blagodati... On će nas usavršiti, utvrditi, ukrepiti, utemeljiti." (1. Petr. 5, 8–11).

Eh, u svakoj čovečijoj muci, postoje osobe koji još više zagorčaju život. To čine, tako lukavo, prefrigano  da  svaka  osoba  koja  je  u  nekoj nevolji, lako padne u kandže takve osobe. Njih je vrlo lako prepoznati, dovoljno je da odete kod nekog astrologa koji koristi Tarot karte i  da za tili čas budete uvučeni u najveće zlo, a da niste  svesni,  da  ćete  niz  godina  snositi posledice  i  da  će  vas  u  životu,  zadesiti  niz nevolja a da razlog nećete znati što  je po sredi. Izgleda veoma smešno, nestvarno, ali verujte,vrlo  istinito. Upoznaću  vas  i  sa  ovom tematikom, problemom. Punih 10. godina sam pratio živote određenih osoba koji su se bavili Tarot kartama. Takođe, posmatra osobe koji su dolazili kod takvih ljudi da im pogledaju karte. Pratio njihove živote a ujedno i izučavao planete, koje planete predstavljaju crnu magiju i kako to utiče. Posmatrao sam osobe koji su gledali Tarot karte, i pitao sebe, ako je sve to tako kako oni kažu, zašto imaju problem, zašto su oboleli, zašto imaju strašne probleme u porodici, zašto je baš tim ljudima, ljubavni život katastrofalan? Kako ne mogu sebi pomoći? Odgovor sam pokušavao, pronalaziti u Bibliji kao i u njihovim natalnim  kartama.

Punih 10 godina sam se mučio u izučavanju, sve do onog trenutka, kada nisam uzeo njihov otisak dlana. Zaprepastio sam se kada sam video,obeležje Satane, obeležje na Merkurovom prstu, bregu, povezano sa Marsovim,bregom koji je označavao, svaku akciju, rad, delatnost, dodir s kartama, učestvovanje i priklanjanje Satani. Horoskop, nije tako nešto pokazao, ali dlan jeste. Uzeo sam otisak dlana od 30 ljudi koji su se bavili tumačenjem Tarot kartama i svi su imali iste oznake, na istim mestima.

Polako se klupče počelo odmotavati i jedna tajna mi se počela razmotavati. Primetio sam da Linije počinju od Mesečevog brega,kada sam Liniju izračunao, dobijao sam tačno godinu kada je osoba počela da sezanima za Tarot, govorio sam to osobama i svi su mi potvrdili, da su baš u toj godini imali zanimanje za tarot a u toj godini krenuli i samo da izučavaju. Potvrdili su mi, da su baš od te godine kada sam im rekao da su imali žestoke probleme, bolest, razvod, gubitak drage osobe, niz nesreća koji su imali. Nije bilo problema uzeti osobama otisak dlana, koji su tražili da im se pogleda, jer mahom su skoro svi oni dolazili posle do mene na analizu horoskopa ili dlana. Linije na dlanu su bile iste ali samo obrnuto, što je označavalo da je osoba išla kod osobe da joj gleda Tarot.

Svi su imali račvaste linije i označavalo je probleme zbog korišćenja tarot karti. Posebno su bili nervozni i napeti. Međutim, ne završava se takvo zlo samo na osobu koja gleda Tarot ili na osobu koja koristi usluge takvih ljudi, zlo ide dalje, obuhvata najbližnje, decu i dovoljno je samo videti, kakav to život imaju i šta u životu prolaze. To je samo jedan mali deo koje tarot karte čine ljudima. U mom radu sa skidanjem teške crne magije od tarot karti, imao sam 180 osobe gde su zatražili pomoć jel je njihov život bio prava noćna mora. Sve su izgubili,porodicu, posao, teško oboleli a neki su postali teški invalidi.

Ne samo da su oni imali tako nešto, već i njihova deca, roditelji, brat, sestra. Zlo se toliko širi, polako ali temeljno da osoba i ne shvata razlog da je sama bila kriva za tako nešto.Ako je bar nešto opasno za coveka, svakako jeste gledanje u karte, ili poznatije u ljudima kao "Tarot". Ljudi da bi na jedan lak način zaradili pare, na kakvu prevaru priče o kakvim "rešenjima" nekih problema za šta je covek došao, sem da reši probleme, takav čovek upada još u veće probleme a da nije ni svestan, da je pokrenuo svako zlo "nesvesno" a pokrenuo je "svesno" čovek koji mu je gledao u"Tarot".


To su isključivo osobe koji su pali pod uticaj nečistih, odnosno demona. Koji su dozvolili da ih demon zavara. Njih je vrlo lako prepoznati koliko su uopšte dobri čine kao što se znaju predstavljati. Ljudi koji se bave Tarot kartama su lažni vernici Hrista ili bolje rečeno otpad od Boga. Oni govore kako to nije satanistički. Primeti ćete da su laki u ubeđivanju, da o Hristu tako malo znaju i izbegavaju svaki razgovor na temu Boga.

Samii maju mnogo problema, kako ljubavnih tako i poslovnih, ali se vade kako je baš njima tako dato.

Svi oni govore da preko karata može se spoznati svoja budućnost, rešiti problem, duhovno se unaprediti, dane treba slušati druge koji vas odvraćaju od Tarot, da oni  najbolje  sve  znaju.  Ljudi  koji  se  bave  Tarot kartama čine dosta loše drugima i ni najmanje nije im  da pomognu. Zašto čine loše? Zato, da bi taj čovek posle prvog oduševljenja ponovo došao i ponovo im naplatio i tako u beskonačnost a problem ostaje negde duboko gde karte neće rešiti problem. Mnogi njih ne veruju u Boga. Među njima ima i obrazovanih.

Mnogi gatari koji gataju u karte čvrsto ubeđuju ljude i zalužuju ih kako su baš ove karte, čvrsto povezane sa astrologijom što je totalno "NETAČNO"! Peko Tarot karata se aktivira teška magija koja vremenom postaje velika zamka  i kod osobe koja gleda kod osobe koja prisustvuje gledanju tarot kartama. Sve nekako ispočetka izgleda bezazleno a kasnije uzme vrlo ozbiljnog maha sa ogromnim posledicama. Ono što treba znati jeste da je tarot čvrsto povezan sa samim Satanom i njegovim slugama.

To su energije koje nisu vidljive za čoveka a koje strašno negativno utiču na Auru čovečijeg. Jedna takva negativna energija koju pružaju Tarot karte, prosto čovek upija  ko  sunđer.  Negativno  svojstvo  te  energije  se  kasnije  širi  na  najbližnje  a posebno na osobe koje se vole. Rezultat tih negativnosti se odražava ubrzo i osoba koja gleda Tarot i osoba koja je želela da joj se pogleda u Tarot.

Sami ljudi koji koriste Tarot karte, njihov život je dosta komplikovan a sami ga ne rešavaju. Vrlo su komunaktivni i  ubedljivi. Gledanje u Tarot karti, najviše čine upravo današnji astropsihološki astrolozi. Skoro svaki drugi astrolog se bavi gatanjem po kartama. Čemu mu onda služi astrologija i kakav je  to on  astrolog,  kada ne  može videti naj osnovnije u  astrologiji, gde  su mu potrebne Tarot karte?

Vrlo je zanimljivo, da su upravo ti isti astrolozi, ljudi koji su protivnici svake istine, argumenata, koji su prepuni kompleksa a opet koji najviše imaju probleme u životu. Astrolog je danas postao svastar. Astrolog koji tumači tarot karte, svodi se opet na mogućnosti i na pretpostavke kao što se odaziva na dobru volju. Posmatrajte samo jednog astrologa i gatara tarota, neće vam biti teško da se uverite u ono što vam pišem o njima, o njihovom životu a i o njihovom lakom ubeđivanju. Bukvalno vas nateraju da vam pogledaju tarot karte.

Ima li Spasa
Ja sam skidao ovakvu magiju, gde sam imao izuzetno sam velikih problema sa nečistima a i osoba kojoj se skidalo. Ovakvo skidanje više ne praktikujem i radije prepuštam sveštenim licima da se time bakću, pa ako uspeju jel ionako sveštena lica ističu kako su samo oni merodavni za magiju.

Lično smatram da sveštena lica treba da dokažu delima, koliko su opasne Tarot karte a kada se osoba obrati za pomoć da ne uzmu pet para, jel nije hrišćanski ne pomoći takvoj osobi koja na sebi nosi ovakvu m magiju. Nadam se samo da neće ono govoriti, pokajte se, postite i ne idi više a da osoba i dalje sa sobom nosi magiju, kao što rade sveštena lica? Ovo isključivo mislim na pravoslavne sveštenike, jel njima kada bi se sad Isus Hrist spustio i rekao da je On Sin Božiji, proglasili bi ga da je prevarant.

Veoma teško da se osoba može izboriti sa ljudima koji tumače tarot karte I koji drugima nanose zla, isključivo što su osobe koji se bave tarot kartama veoma navalentni, dosadni I koji ubeđuju ljude da nema tu nikakve opasnosti a po najmanje da je to crna magija I da im se ništa loše neće desiti. Ljudi na tako nešto nasednu, popuste I dozvole.

Protiv ove teške magije se svaki čovek može izboriti, jednostavno, da odbije osobu koja tumači tarot I da ne dozvoli da je ubeđuje. Ne treba da učestvujete u Satanističku rabotu samo zato što su ti ljudi prodali dušu đavolu. Spasa uvek postoji I nikada ne treba očajavati ali svaki čovek mora da bude svestan, da Su tarot najteži oblik crne magije da je to povezano sa demonima, satani I to I Bog osudi I takve osobe koji se bave takvim vidom tumačenja, proricanja a I osobe koji učestvuju u tako nešto.
Back to top Go down
https://honpn.board-directory.net
 
Tarot Karte Opasnost
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Opasnosti Crne Magije :: Downloads + Changelogs-
Jump to: